free simple site templates


O nás

Firma MAZEPA s.r.o. je obchodní společnost, která se zabývá prodejem stavebního materiálu pro celkovou stavbu - od základu po střechu.
V naší prodejně najdete široký sortiment střešních krytin, doplňků, folií, zdících materiálů, stavební chemie, nátěrů, nářadí, izolace, beton. výrobků, cihly, dřevo. Díky dlouholeté praxi v oboru stavebnictví můžeme nabídnout našim zákazníkům kvalitní cenové i technické poradenství, rozpočty zdarma, akční ceny, informace o novinkách, doprava materiálů a další.
Od roku 2015 provádí firma MAZEPA s.r.o. také realizace staveb (hrubá stavba, střešní pláště, střešní krytiny, zateplování a fasády, tesařské práce a další)

Od základů po střechu

Ať už se chystáte postavit barák anebo chatu, jsme tu pro Vás. Zajistíme materiál, připravíme projekt a nakonec to i postavíme.

Služby šité na míru

Nabízíme služby dle požadavků klienta, ať už se jedná o dopravu anebo zapůjčení pracovních strojů.

Mobirise

Široký sortiment

Nabízíme široký sortiment stavebního materiálu jako jsou střešní krytiny, stavební chemie, zdící materiál, izolace, folie, cihly, dřevo apod. Vše od základu po střechu.

Kvalita za přijatelnou cenu

Přijďte se přesvědčit o našich kvalitách. Garantujeme individuální přístup a velice přijatellé ceny.


Také jsme rozšířily služby: montáž a pronájem lešení, zemní práce (pásové rypadlo 3,7 tuny, vibrační deska 250 kg, Geda-Bocker dosah 25m,motorové kolečko na 300 kg-LUMAG),Traktor s čelním nakladačem s dopravou kontajnéru - odvoz sutí, hlíny a krytin.
Dále je k dispozici klempířská dílna (pákové nužky na plech, ohýbačky 1m,2m,3m, Profilovací stroj Schlebach -pouze s obsluhou při odběru matriálu , uzavírač uhlové drážky-falcu.
Zajištěna doprava-Iveco auto s rukou, Dodávka Citroen Jumper, Fiat Ducato korba 4m, Přívěsné vozíky-sklopný 3,5 t, Valník 3,5t a 750 kg možno zapůjčit.


Adresa

MAZEPA s.r.o.
Žďár 143
468 41 Tanvald
IČ: 02689171

Kontakty

Email: info@mazepasro.cz
Phone: +420 725 891 556

Odkazy

E-shop